Paslaugos

Paslaugos įsikuriant LEZ

Kartu su Marijampolės savivaldybe mes siekiame įrengti patogią infrastruktūrą bei sukurti funkcionalią ir saugią aplinką Batic FEZ investuotojų verslui. Surinkome stiprią konsultantų ir partnerių komandą, kuri konsultuos ir padės esamiems ir naujiems investuotojams sėkmingai pereiti verslo įsikūrimo ir vystymo etapus.

Paslaugos veikiant LEZ

Administruojame ir prižiūrime bendrą FEZ teritoriją; organizuojame ir palaikome teritorijos aplinkos kokybės stebėseną; inicijuojame FEZ įmonių bendrų interesų rėmimą valstybinėse ir kitose institucijose; koordinuojame Baltic FEZ teritorijoje veikiančių įmonių bendrus veiksmus.

Investavimo procesas

Investuojant LEZ, taikomos supaprastintos arba trumpesnės poveikio aplinkai vertinimo, tarpinstitucinio derinimo procedūros žemėtvarkos dokumentų rengimo, įmonės registravimo, kvalifikuotos darbo jėgos įdarbinimo atvejais.

Investavimo procesas

Žiedinės sankryžos įrengimas

- 2023
Skaityti plačiau...

A++ gamybinio pastato projektavimas ir statybos (5340 m2)

- 2024
Skaityti plačiau...

Viešosios infrastruktūros investicijų pritraukimui projektavimas ir statybos

- 2023
Skaityti plačiau...

A++ gamybinio pastato projektavimas (5438 m2)

- 2021
Skaityti plačiau...

Aplinkos gerinimas: įgyvendinti projektai

Rail Baltica

Bendras geležinkelio linijos ilgis Baltijos šalyse siekia 870 km:
Lietuvoje – 392 km,
Latvijoje – 265 km,
Estijoje – 213 km.

Didžiausias greitis:
249 km/val. (keleivinių traukinių).
120 km/val. (krovininių traukinių).

Dalis ES TEN-T Šiaurės jūros–Baltijos jūros pagrindinio tinklo koridoriaus.

Interaktyvus Rail Baltica žemėlapis.

Via Baltika

„Via Baltica“ kelyje A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai ties Marijampole vykdomi ilgiausio ruožo tarp Marijampolės ir Lietuvos-Lenkijos sienos (56,83–72,50 km) rekonstravimo darbai.
Tai didžiausi Lietuvos nepriklausomybės laikotarpio kelių infrastruktūros statybų darbai. Šis apie 40 km ilgio kelias bus rekonstruotas į 4 eismo juostų automagistralę.
Bus užtikrintas patekimas į Marijampolės LEZ teritoriją. Be to, ties „Via Baltica“ ir A7 magistralinio kelio Marijampolės–Kybartų kelio sankryža bus įrengta apie 11 ha ploto moderni automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje numatomos atskiros zonos krovininiam, lengvajam transportui, elektromobiliams, bus sukurta reikiama poilsio infrastruktūra.

Tarptautinės svarbos projektai greta Marijampolės LEZ